Samsung Galaxy F34 modeline yeni renk seçeneği eklendi

Samsung, Galaxy F34 5G modelinin renk yelpazesine taze bir soluk getirdi. Hindistan pazarında zaten var olan Elektrik Siyahı ve Mistik Yeşil renklerine ek olarak artık Orkide Moru seçeneği de kullanıcıları bekliyor. Orkide Moru renk seçeneği, Flipkart’ın Büyük Milyar Günlük satışında da yer alacak. Şirket bu renk seçeneğinin eklenmesiyle ilgili olarak, “Orkide Moru’nun eklenmesi, bu festival döneminde Galaxy F34 5G satın almayı düşünen tüketicilere daha fazla seçenek sunacak” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda, Samsung Galaxy F13, Galaxy M13 ve Galaxy M04 modellerinin fiyatlarında da bir düşüş yaşandı.

Samsung Galaxy F34 modeline yeni renk seçeneği eklendi

Samsung Galaxy F34 5G’nin özelliklerine baktığımızda; telefon, 6.5 inç tam HD+ 120Hz Süper AMOLED ekranla geliyor. Ekran Gorilla Glass 5 ile korunuyor. Ayrıca, cihaz 6GB ve 8GB RAM seçenekleri ile birlikte 128GB dahili depolama alanına sahip. Yonga seti olarak Exynos 1280 kullanılıyor. Bu 5G destekli akıllı telefon, Hindistan’da bulunan tüm 5G bantlarını destekliyor ve kutudan Android 13 tabanlı OneUI 5.1 ile birlikte çıkıyor.

Bazı ülkelerde cihaz için OneUI 6.0 Beta desteği bulunuyor. Önümüzdeki aylarda cihaz için tüm ülkelerde stabil OneUI 6.0 sürümünün yayınlanmasını bekliyoruz.

Galaxy F34 5G akıllı telefonun 6GB RAM + 128GB depolama konfigürasyonlu modeli şu an için 19.999 Rs fiyat etiketiyle satışta. Cihazın, 8 Ekim’de başlayacak olan satışında özel indirimlerle sunulmasını umuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx