Messi ve Agüero Aynı Takımda! Agüero’nun Espor Takımının Yeni Ortağı Messi

Futbolun iki efsane ismi bir arada! Messi ve Agüero’yu bir araya getiren şey ise bu kez futbol değil espor. Messi, Agüero’nun espor takımı KRÜ’ye şirket ortağı olarak katıldı.

Futbolun efsane isimlerinden olan Sergio Egüero’nun tek tutkusu bu değil, kendisi aynı zamanda bir espor takımı sahibi!

Kariyerine Arjantin milli takımında sayısız maç ve kupalar, Barcelona, Manchester City ve Atletico Madrid forması altında ise sayısız başarı sığdırmış olan Agüero 2020 yılında espor arenasına ise KRÜ Esports’u kurarak katıldı.

KRÜ Esports’a bir yıldız futbolcu yetmemiş gibi görünüyor! Agüero yaptığı açıklamada Lionel Messi’nin de KRÜ Esports’a ortak olarak katıldığını açıkladı!

KRÜ Esports şimdilik yalnızca iki dalda faaliyet gösteriyor.

2020 yılında kurulmuş olan takım şimdilik yalnızca Valorant ve Rocket League’de varlık gösterse de ilerleyen aşamalarda kendilerini farklı dallarda mücadele ederken de görmemiz hayli olası.

Espor alanında yatırım yapan futbolcuların sayısı da her geçen gün daha da artıyor.

Gerard Piqué, Virgil Van Dijk, Jesse Lingard ve David Beckham gibi yıldız isimlerden bazıları kendi espor takımlarını kurarken kimileri ise farklı takımların ortağı olarak sektörde yer alıyor. Ülkemizde ise Merih Demiral kurucusu olduğu espor takımı Team Demiral ile espor sahnesinde yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx