Hafta Sonu Yıldızları: Bu 3 Altcoin İçin Sert Hareketler Bekleniyor!

Kripto para piyasası hafta sonu bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, belirli kripto para birimleri değerlerinde kayda değer artışlara tanık oldu. Sonuç olarak, hafta sonu boyunca en iyi performans gösteren altcoin’ler olarak kabul gördüler. Kripto analisti Valdrin Tahiri, hafta sonu yıldızı olan 3 altcoin fiyatının teknik resmini çiziyor.

Bu altcoin hafta sonu kazandıranlara önderlik ediyor

CRV fiyatı 21 Şubat’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu çizgi, en son 14 Temmuz’da (kırmızı simge) olmak üzere çok sayıda reddedilmeye neden oldu. Bu reddedilme düşüş oranını hızlandırdı. Ayrıca, 13 Eylül’de 0,38 dolarlık düşük bir seviyeye yol açtı. Ancak, fiyat daha sonra sıçradı ve o zamandan beri arttı. CRV, şu anda, 0,50 dolarlık yatay alanı geri alma sürecinde. Altcoin fiyatı 0,50 dolar bölgesinden reddedilirse, %40 oranında düşmesi mümkün. Böylece, 0,30 dolarlık yatay destek alanına ulaşması olası.

CRV Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

CRV’nin 0,50 dolarlık alanı geri alması durumunda, yine de boğa eğiliminin tersine döndüğünü teyit etmeyecektir. Bunu yapmak için, fiyatın azalan direnç çizgisinin üzerine çıkması gerekiyor. Durum böyle olursa, 0,85 dolardaki bir sonraki dirence yükselmesi mümkün. Bu, mevcut fiyattan ölçüldüğünde %60’lık bir artış anlamına geliyor.

LINK direnci temizledi, gözü daha yükseklerde

LINK fiyatı 17 Ağustos’taki 5,60 dolarlık düşük seviyesinden bu yana artış gösterdi. Bir miktar konsolidasyonun ardından, fiyat 11 Eylül’de daha yüksek bir dip oluşturdu. Ayrıca, sonrasında artış oranını hızlandırdı. 19 Eylül’de altcoin fiyatı, 20 Temmuz’dan bu yana devam eden alçalan direnç çizgisinden çıktı. Bu, önceki düzeltmenin sona erdiğini gösteriyor.

LINK Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Artış devam ederse, bir sonraki direnç mevcut fiyattan %15’lik bir artışla 8,35 dolar seviyesinde olacak. Öte yandan, yukarı yönlü hareket ivme kaybederse, altcoin fiyatının şu anda 6,40 dolar seviyesinde olan azalan direnç çizgisine düşmesi mümkün. Bu %12 oranında bir düşüş anlamına gelecek.

Bu altcoin dirençle mücadele ediyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Aptos fiyatı 11 Eylül’den bu yana arttı. Artış 24 Eylül’de hızlandı. Ancak, yukarı yönlü harekete rağmen fiyat 5,70 dolarlık yatay alanı aşamadı. Bu alan daha önce Haziran 2023’ten bu yana destek görevi görmüştü. Ayrıca, şimdi görünüşe göre dirence dönüştü. Bölge ayrıca Haziran başından bu yana azalan bir direnç çizgisiyle çakışıyor. Bu nedenle, altcoin fiyat eğilimi bu seviye geri kazanılana kadar yükseliş olarak kabul edilemez.

APT Günlük Grafik. Kaynak: TradingView

Böyle bir durumda APT’nin %40 artarak 7,85 dolar direnç alanına ulaşması mümkün. Ancak, bunu bir ret izlerse altcoin fiyatının %30 düşüşle 4 dolara kadar gerilemesi olası.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx