Google, Pixel 8 Pro’ya yeni varyantlar eklemeye devam ediyor

Geçtiğimiz ay küresel pazarda tanıtımı yapılan Google’ın yeni akıllı telefonları Pixel 8 ve Pixel 8 Pro, teknoloji meraklılarının beğenisine sunuldu. Hindistan’da Pixel 8’in 128GB ve 256GB depolama seçenekleri ile kullanıcılara ulaşması, Pixel 8 Pro‘nun ise yalnızca 128GB depolama kapasitesi ile sınırlı kalması hayranlarını biraz olsun hayal kırıklığına uğratmıştı.

Zira Pro modeli küresel pazarda birden fazla depolama seçeneği ile mevcuttu. Fakat şimdi Google, sessiz sedasız bir hamleyle Pixel 8 Pro’nun 256GB depolama kapasitesine sahip versiyonunu Hindistan’da satışa sundu. Bu hamleyle birlikte, yüksek depolama ihtiyacı olan kullanıcılar için yeni bir alternatif doğmuş oldu. Şimdiden Hindistan’da satışa çıkan bu yeni versiyon, teknoloji tutkunlarının dikkatini çekmeyi başarıyor.

Google, Pixel 8 Pro’ya yeni varyantlar eklemeye devam ediyor

Pixel 8 Pro modelinin 256GB depolama seçeneği, 12GB LPDDR5x RAM ile güçlendirilmiş durumda ve Hindistan pazarında 113.999 rupi (1.370$) fiyat etiketine sahip. Ayrıca eski akıllı telefonlarını yenisi ile değiştirmek isteyenler için takas teklifi de mevcut. Pixel 8 Pro, Flipkart üzerinden temin edilebilen cihazlardan biri. Unutulmaması gereken bir detay olarak, 256GB depolama seçeneğinin yalnızca Obsidyen rengi ile sınırlı olduğunu belirtmek gerek. Hatırlatmak gerekirse, 128GB’lık başlangıç modeli Pixel 8 Pro, Hindistan’da 106.999 (1.285$) rupiye mal oluyor.

Cihazın diğer özelliklerine değinecek olursak; Pixel 8 Pro, 120Hz yenileme hızına, 2.400 nit parlaklık değerine ve HDR desteğine sahip 6.7 inç OLED ekrana ev sahipliği yapıyor. Ayrıca IP68 sertifikası ile toz ve suya karşı direnç gösteriyor. Akıllı telefon, 50MP ana, 48MP ultra geniş ve 48MP telefoto lensleriyle donatılmış kamera sistemi ile fotoğrafçılık deneyimini üst seviyeye taşıyor. Pixel 8 Pro, Tensor G3 yonga seti ile güçlendirilmiş ve 5,050mAh kapasiteli bir pil ile destekleniyor. Bu pil, 30W hızlı şarj desteğiyle donatılmış. Pixel 8 serisi, Android 14 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor ve 7 yıl boyunca işletim sistemi güncellemeleri alabilecek şekilde tasarlanmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx