ABD’li Politikacı DOGE, BTC Değil! Bu Altcoini Övdü!

ABD’li politikacı ve Unification, DOGE rakibi Shiba Inu lider geliştiricisinin önemli güncellemeleri paylaşmasına seviniyor. Bu arada, Shiba Inu’nun baş geliştiricisinin topluluğa olan bağlılığı, beklenen merkezi olmayan ekosistem Shibarium’un lansmanı yaklaştıkça artıyor.

Shytoshi Kusama, Shiba Inu için yeni gelişmeleri açıkladı

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama nihayet sessizliğini bozdu. Geliştirici, SHIB ekosistemi hakkında önemli güncellemeler paylaştı. Son blog yazısında iki önemli gelişme açıklandı: “Shibacals “ın tanıtımı ve Shiba Inu’nun World Paper’nın yayınlanması. Shiba Inu Ekosisteminin yeni IRL bileşeni olan Shibacals, fiziksel öğeleri dijital olarak doğrulamak için NFC çiplerinden yararlanarak koleksiyonlar için bir kimlik doğrulama katmanı görevi görecek.

Shiba Inu’nun World Paper’ı ise SHIB ekosistemini derinlemesine inceleyen kapsamlı bir rehber. Ekosistem tokenleri, platformlar, ürünler ve hizmetler gibi çeşitli yönleri kapsıyor. Buna ek olarak, World Paper, Shiba Inu’nun tam ademi merkeziyetçiliği için uzun vadeli planın ana hatlarını çiziyor. World Paper, Shibarium’un ana ağının lansmanıyla birlikte açıklanacak.

ABD’li Politikacı ve Unification’dan DOGE Killer’a övgü!

Kusama’nın duyurusunda heyecan verici ortaklıklar da açıklandı. Shiba Inu, SHIB temalı ürünler yaratmak için Champion Apparels ile güçlerini birleştirdi. Ayrıca, Shiba Inu Topluluğu içinde katılımı ve yaratıcılığı teşvik etmek amacıyla Shibacals için topluluk çapında bir kapüşonlu sweatshirt tasarım yarışması duyuruldu.

Shiba Inu topluluğu bu güncellemelere büyük bir coşku ve destek göstererek olumlu yanıt verdi. Destekçiler bu güncellemeleri benimsemekle kalmadı, aynı zamanda önemli isimlerin de dikkatini çekti. Blockchain geliştirici şirketi Unification ve ABD’li Politikacı Shannon Bray, son gelişmelere tepkilerini dile getirdiler. Unification, işbirliğinden duydukları memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

Ortaklarımızla birlikte birçok dünyanın bir araya geldiğini görmekten mutluyuz. Ayrıca, kısa süre içinde birlikte çalışmamızın meyvelerine ilişkin daha büyük güncellemeler yolda.

https://twitter.com/UnificationUND/status/1671693731840548865

ABD’li Politikacı Shannon Bray de güncellemelerden etkilendi. Bu doğrultuda Bray, “Bir token için oldukça güçlü” yorumunu yaptı.

https://twitter.com/ShannonBrayNC/status/1671583451340840970

DOGE rakibinin lideri, ‘oyun oynamadığını’ söyledi!

Shytoshi Kusama, merakla beklenen merkezi olmayan ekosistem Shibarium yaklaşırken heyecan dalgaları göndererek topluluğa olan sarsılmaz bağlılığını yeniden teyit etti. Kusama’nın bir Telegram sohbetinde yaptığı son açıklamalar sadece iyimserliği körüklemekle kalmadı, aynı zamanda topluluk içindeki endişeleri de ele aldı.

Bir Shibarium yöneticisi Kusama’ya Telegram’da LEASH token ile ilgili güncellemeleri sordu. Kusama’nın yanıtı güven ve kararlılık yaydı. Shiba Inu lider geliştiricisi, “Geliyor. Hepsi geliyor. Dalga geçmiyorum. Güçlü bir şekilde bitireceğiz,” dedi. Shiba Inu topluluğunun önde gelen üyelerinden Jolt, Kusama’nın yanıtını Twitter üzerinden Shiba Inu topluluğuyla paylaşmakta hiç vakit kaybetmedi.

https://twitter.com/Jolt_yourday/status/1671712718536036352

Özellikle Jolt, SHIB Army’nin fırsatı değerlendirmeye çağıran bir yorum eşliğinde DOGE Killer (LEASH)’in yükselen değerini vurguladı. Jolt’un tweet’indeki ekli ekran görüntüsü, LEASH’in fiyatının %5,1’lik etkileyici bir artışla 293,76 dolara yükseldiğini ve Shiba Inu projesinin arkasındaki artan ivmeyi güçlendirdiğini ortaya koydu.

Shibarium lansmanı yaklaşırken Kusama’nın rolü azalıyor

Bu olumlu ivme üzerine Kusama, başka bir Telegram sohbetinde endişeleri ele alan ve topluluğun içine sızmış olan şüpheleri gideren bir konuşma yaptı. Bazı kişilerin, muhtemelen diğer figürlere olan yanlış güvenleri nedeniyle umutlarını kaybettiklerini kabul etti. Kusama, Shibarium’da daha önce hiç tanışmadığı kişileri de içeren farklı bir ekibin yer aldığını vurguladı.

Ancak Kusama, çabalarının doruk noktası olan Shibarium’un lansmanı yaklaştıkça kendi rolünün de azalacağını açıkladı. Kesin bir dille, “Artık gerekli olmayacağımı zaten söyledim. Shibarium’un yakın olduğunu zaten söyledim,” dedi.

Shytoshi Kusamas’ın Telegram grup sohbetindeki yanıtı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, geçen ay Shiba Inu ekip lideri, Shibarium’un “beklenenden çok daha yakın” olduğunu söyledi. Ayrıca, SHIB geliştirme ekibi bu ayın başlarında fiziksel bir ürün ortaya çıkararak Shibarium’un piyasaya sürülmesine bir adım daha yaklaştı. Nihayetinde Kusama’nın kararlı sözleri, yaklaşan dönüm noktasına olan güvenini ifade etti. Ayrıca, topluluk üyelerini enerjilerini birbirlerini desteklemeye ve tüm ekosistemi canlandırmaya yönlendirmeye teşvik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir