Davutoğlu’ndan Erdoğan’a davet: Dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, Osmaniye’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek “İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz moderatörü bulun, istediğiniz Pelikancı gazetecileri de karşımıza oturtun. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim” dedi.

Ahmet Davutoğlu, partisinin vilayet başkanlığının kuruluş yıldönümü aktifliği için bulunduğu Osmaniye’nin Düziçi ilçesinde vatandaşlara seslendi.

Davutoğlu, şunları söyledi:

“İşte bugün tekrar Sayın Erdoğan, bizim hakkımızda; dava vesaire diyerek birtakım tezlerde bulunmuş. İstediğiniz televizyon kanalını seçin, istediğiniz moderatörü bulun, istediğiniz Pelikancı gazetecileri de karşımıza oturtun. Sen de otur, ben de oturayım. Sayın Erdoğan, dava nedir, sana da o Pelikan çetesine de öğreteyim. Sayın Bahçeli sen de topla istediğin gazeteciyi. İstediğin televizyonlara çıkalım. Sana da milliyetçilik nedir, Türklük nedir, Türk nedir sana da öğreteyim.”

KAPLAN: ERDOĞAN’IN ALTINI OYMAYA ÇALIŞIYORDU

‘Pelikancılar’ olarak bilinen Bosphorus Küresel’in önde gelen isimlerinden Hilal Kaplan, dün bir televizyon kanalında katıldığı programda yaptığı Ahmet Davutoğlu’na ait savlarda bulunmuştu. Kaplan, “Davutoğlu’nun tek yaptığı şey başbakanlık misyonunun gücünü kullanarak Sayın Erdoğan’ı Külliye’ye izole etme gayreti… 20 aylık Başbakanlığını yalnızca Erdoğan’ın yaptıklarının altını oymak için kullanmış bir isim Ahmet Davutoğlu” sözlerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.