Burak Elmas’tan flaş Fatih Terim kelamları: Galatasaray ismine kızgınım

Galatasaray Lideri Burak Elmas, yaklaşan seçim öncesinde çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Kongrede aday olmayan Burak Elmas, bir evvelki başkanlık seçimini Fatih Terim sayesinde kazandığına yönelik argümanlara Vole YouTube kanalında yaptığı röportajda cevap verdi.

Elmas, “Seçim devrinde kendime yakın gördüğüm bir insanın asla yakın olmadığını gördüm. Yeni idareye güvenilecek ve güvenilmeyecek beşerler listesi verebilirim. Galatasaray’ı çiftlik benimsemiş insanların listesini verebilirim. Birinci yapacağım uygunluk bu olur. Bu seçim yarışında çok düzgün arkadaşlarımız da var. Genel Konseyi ben açacağım ve oy kullanacağım. Daha yanlışsız bulduğum adayı artık söyleyemem şık olmaz” dedi.

“STRATEJİ KURMALIYIZ”

“FATİH TERİM’E KIZGINIM”

Lider Elmas, “Fatih Terim’i vazifeden aldığınız için pişman mısınız?” sorusuna şu karşılığı verdi: “Fatih Terim’le yolların ayrılmasının yalnızca saha içi sonuçlarla ilgili değildi. Fatih Terim’e artık hislerim kırgınlıktan kızgınlığa dönmüş durumda. Başta biraz kırgınlık hissediyordum fakat artık o kırgınlığı hissetmiyorum. Kızgınım, Galatasaray ismine kızgınım! Bana kızmalarının Galatasaray’a bir yararı yok. Bana karşı Galatasaray’a ziyan verme kıymetine bir gayret verilirse ona kızarım.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.