AK Parti Milletvekili Rümeysa Kadak: “Gençler terör destekçilerine değil, AK Parti’ye oy vereceğim diyor”

AK Parti Milletvekili Rümeysa Kadak: “Gençler terör destekçilerine değil, AK Parti’ye oy vereceğim diyor”

İSTANBUL – AK Parti Milletvekili ve 28. Dönem Milletvekili Adayı Rümeysa Kadak, Başakşehir’de gençler ile bir araya geldi. Bu seçimlerde gençlerden çok fazla oy beklediklerini ifade eden Kadak, “Gençler terör örgütü lideri Öcalan’ın tecriti kalkacak, Demirtaş boynunda şeref madalyası ile dolaşacak diyenlere oy vermek istemiyor. Bu seçimde ben AK Partili değilim ama ona oy vereceğim diyen çok fazla genç oldu” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili adayları 14 Mayıs seçimleri için programlarına hız kesmeden devam ediyor. AK Parti Milletvekili ve 28 Dönem Milletvekili Adayı Rümeysa Kadak bu kapsamda Başakşehir’de gençler ile bir araya geldi. İlk kez oy verecek gençler ile buluşan Kadak, onlarla sohbet ederek zaman geçirdi.

“AK Partili değilim ama ona oy vereceğim diyen çok fazla genç oldu”

Gençler ile yapılan programlara katılmak için yoğun çaba sarf etiklerini dile getiren Kadak, “Seçim sürecinde biz gençlere anlatmaya başlamadan onlar bize anlatıyor. Gençler terör örgütü lideri Öcalan’ın tecritti kalkacak, Demirtaş boynunda şeref madalyası ile dolaşacak diyenlere oy vermek istemiyor. Bu seçimde ben AK Partili değilim ama ona oy vereceğim diyen çok fazla genç oldu. Bu seçimde ilk kez AK Parti’ye oy verecek rekor düzeyde genç oy olacağını düşünüyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın samimiyetini gençler görüyor. TCG Anadolu gemimizi ziyaret için ne kadar fazla kuyruk olduğunu gördünüz. Gençler çünkü Mavi Vatan’ı savunuyor. Gençler çünkü Kızılelma’yı duyduklarında alkışları salonları titretiyor. CHP sıralarında bölücü terör örgütü PKK’ya söz edemediklerini gördüklerinde, bölücü terör örgütü PKK cenazesine giden milletvekillerini gördüklerinde, DHKPC’li teröristin cenazesine gittiğinde Selvi Kılıçdaroğlu, gençler ciddi anlamda tepki gösteriyor” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir