Ahmet Işık Çebi’den Josef’e markaj: Bırakmam seni!

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Ankaragücü maçında gördüğü kırmızı karttan ötürü Josef’in reaksiyonu üzerine Brezilyalı oyuncuyla görüşüp, “Hani kalmak istiyordun, ne oldu da artık fikrin değişti? Sen bizim sembollerimizdensin, gitmeni istemiyoruz” tabirlerini kullandı.

Beşiktaş’ta gündem Josef de Souza… Sambacı, Ankara’da gördüğü kırmızı karttan sonra haksızlığa uğradığını belirtip evvelki gün yaptığı basın toplantısının akabinde “Artık bu ligde kalamam” iletisi yayınlamıştı. Bu durum karşısında büyük hüzün yaşayan Lider Ahmet Işık Çebi, “Bırakmam seni” diyerek Brezilyalı orta alanla bir görüşme yaptı.

Çebi, “Hani kalmak istiyordun, ne oldu da artık fikrin değişti? Sen kulübün sembol isimlerinden oldun. Gitmeni istemiyoruz” tabirlerini kullandı. Josef, Türk futboluna olan itimat hissinin zedelendiğini yineledi.

“DUYGUSAL SÜREÇTEYİM”

Sambacı, Beşiktaş’ı ailesi olarak gördüğünü tabir etti. Brezilyalı yıldız, “Türkiye’de ikinci konutumda yaşıyor üzereyim. Beşiktaş’ta futbolu bırakmayı her vakit istiyorum. Duygusal bir sürecin içindeyim” diye konuştu. Bu ortada Valerien İsmael’in de Brezilyalı yıldıza dayanak verdiği öğrenildi. Siyah-beyazlı idarenin Josef’e ilerleyen yıllarda kulübede de vazife vermeyi planladığı söz edildi.

ATIBA MODELİ JOSEF’E

Yönetim, Brezilyalı yıldız ile uzun müddet çalışmak istiyor. Beşiktaş, Josef de Souza’ya futbolu bıraktıktan sonra kulübede vazife vermeyi planlıyor. Josef’in de Gordon Milne üzere efsaneler ortasında olmak istediği ileri sürüldü. İdare, Atiba modelini Josef’e uygulayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.